1. Prenájom svadobnej sály

Kapacita reštaurácie je 170 osôb. Zasadací poriadok si zabezpečí objednávateľ akcie na základe rozmiestnenia stolov v priestore. Svadobná sála je k dispozícii do druhého dňa max. do 4:00 hod. (za každú ďalšiu polhodinu po 4.00 hod účtujeme 50,- €)

V cene nájmu je zahrnuté:
– Prenájom reštaurácie + tanečný parket
– Prenájom miestnosti a 2 chladničiek na vlastný tovar
– Spotreba el. energie
– Personál do 22. hod. (po 22 hod. sa platí 5,00 € na čašníka za každú začatú hodinu)

2. Menu

Svadobné menu pozostáva spravidla z prípitku, minerálnej vody, polievky, hlavného jedla, kávy a ďalších dvoch samostatných chodov. Ďalej zabezpečujeme stravovanie formou švédskych stolov, ktoré pozostávajú zo studeného, teplého a šalátového bufetu.

Cena minimálnej stravnej jednotky je 20,00 € na osobu.

V prípade, ak ste nenašli Vaše obľúbené jedlo v našej ponuke, radi Vám to naceníme a zakomponujeme do menu. V ponuke nájdete aj Vegetariánske jedlá, ktorými je možné zameniť mäsité jedlá. Detské porcie sa účtujú 70% z predajnej ceny.

3. Výzdoba

Základná výzdoba sály je zdarma a pozostáva zo slávnostného prestierania /biele obrusy, príbory, taniere, poháre, koreničky, biele servítky/ + sukňa na hlavný stôl. V prípade vlastného tovaru – alko, nealko, koláče, ovocie účtujeme 2,- €/ osoba poplatok za prepožičanie inventáru.

Dekorácie organzami, štólami, krajkami alebo saténovými látkami, sviečkami, umelou kvetinovou výzdobou a farebnými servítkami sú spoplatnené: 4,00 € / osoba.  

Farbu výzdoby je možné vybrať z aktuálnej ponuky reštaurácie.

Prenájom:
Banketový stol s návlekom (biely, čierny) – 5 €
Ikebana na hlavný stôl – 15 €
Srdce za hlavným stolom – 20 €
Stojacie lampy so sviečkami -pri vchode – 10 €/ ks
Stojacie svietniky s 5 sviečkami – 10 € / ks

Vázička – 0,50 €
Svietnik – 0,50 €
Podnosy na torty (na nožkách) – 0,50 €

Aranžovanie stola s ovocím – 10 € – (donesené ovocie)
Aranžovanie stola s koláčmi – 10 € (poprípade vykladanie donesených koláčov na tácky)
Aranžovanie nápojového stola – 25 € (2x 5l domáca limonáda, poháre podľa potreby)
Sukne na bufetové stoly – 10 € / ks

Výzdobu sály umožňujeme zabezpečiť aj svojpomocne alebo inou svadobnou agentúrou, pričom čas zrealizovania je potrebné vopred dohodnúť s našim prevádzkarom.

4. Vlastné komodity

Reštaurácia umožňuje doniesť si vlastné komodity ako alkohol, víno, nealko, koláče, slané pochutiny, ovocie. Termín dovozu a odvozu si viete dohodnúť individuálne s prevádzkárom reštaurácie. Pre klientov sú zabezpečené skladovacie priestory aj s chladiarenskými zariadeniami.

5. Doplnkové služby

Reštaurácia Vám s radosťou zabezpečí ďalšie extra služby ako napríklad čokoládovú fontánu, zmrzlinový bar, cake bar, ovocný stôl…

Samozrejme vynakladáme všetko úsilie na to, aby sme vyhoveli aj Vašim ďalším extra požiadavkám, podľa Vašich predstáv .

6. Platobné podmienky

Pri prvom kontakte vieme klientom urobiť nezáväznú rezerváciu, ktorá je platná 7 dní. Následne je potrebné uhradiť zálohu vo výške 100,-€, čím sa stáva rezervácia záväznou.

V prípade zrušenia záväznej rezervácie sa záloha nevracia. Upresnenie počtov hostí je nutné uskutočniť najneskôr 5 dni pred svadobnou hostinou. Najneskôr jeden mesiac pred svadobnou hostinou je nutné mať upresnené menu a služby.

Celkové vyúčtovanie svadobnej hostiny sa má zrealizovať do dvoch dní od ukončenia akcie.

7. Ukončenie

Občerstvenie a jedlo, ktoré sa neskonzumovalo, si odnáša objednávateľ hneď po ukončení svadby.